Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Інше

Новий проект ВОЛІ та FOX – саме для українських глядачів

Лідер ринку цифрових розваг компанія ВОЛЯ та провідний світовий виробник контенту FOX оголосили про запуск нового спільного проекту. Українці дивитимуться разом із глядачами усього світу телепрем’єри найкращих серіалів FOX.

- ВОЛЯ надає на телекомунікаційному ринку України найкращий світовий контент. Це результат співпраці з відомими зарубіжними виробниками. Наше партнерство з групою FOX успішно розвивається в різних напрямках. У наших пакетах представлені кращі канали групи FOX - FOX, FOX Life, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Baby TV. Завдяки новому проекту з FOX, ми надали нашим глядачам можливість дивитися топовий світовий кіноконтент одночасно з усім світом у високій якості, зокрема захоплюючу прем'єру шостого сезону - серіал «Гра престолів», - говорить директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

- Серіал «Гра престолів» виходить на телеекрани України на каналі FOX у пакетах ВОЛІ всього через кілька годин після прем'єри в США. FOX завжди першим знайомить своїх шанувальників із кращими сучасними світовими прем'єрами. 4 червня на телеканалі FOX у пакетах ВОЛІ відбудеться прем'єра нашого нового серіалу - «Вигнанець». Це містичний трилер з елементами жахів про людину, в яку вселилися демони, - розповідає генеральний менеджер в Cеверо-Східній Європі компанії Fox Networks Group Родіон Принцевський.

FOX - лідер перегляду серед кіносеріальних каналів, який має 106 000 000 передплатників в 103 країнах. Згідно з дослідженням Phoenix Marketing International, понад 40% глядачів світу вважають, що FOX показує їх улюблені серіали.


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.