Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Інше

На що можна витратити бонуси?

Витратити бонуси або отримати повну інформацію про отримані, витрачені та доступні бонуси можна на Порталі абонента "Мій кабінет" у розділі "Мої бонуси" або в мобільному додатку My Volia.


Ви можете:

Замовити регулярний додатковий пакет чи послугу за бонуси

Після придбання додаткового пакету чи послуги за бонуси їх вартість складає 0,01 грн. з ПДВ на 30 календарних днів. Після закінчення цього терміну додатковий пакет чи послуга автоматично переводиться на регулярну вартість згідно тарифів Компанії.

Замовити акційну пропозицію за бонуси

Персональні акції, в період проведення яких можна замовити спеціальні пропозиції за бонуси. При замовленні акційної пропозиції з бонусного рахунку спишеться фіксована кількість бонусів, і можна буде користуватися замовленою послугою/пакетом за спеціальною вартістю у грн. протягом акційного періоду, що передбачений акцією. Після закінчення терміну дії акційного періоду, вартість тарифу буде автоматично переведено на регулярну згідно чинних Тарифів Компанії.

Отримати знижку за бонуси*

Знижка на послуги надається терміном на 30 календарних днів і не може бути більшою за 30% від вартості основних послуг. Якщо абонент протягом 30 календарних днів з моменту отримання знижки змінює послуги за договором, надана знижка анулюється. Знижка за бонуси не надається при використанні акційного тарифного плану.

*Крім договорів типу Volia – Lifecell


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.