Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Телебачення

Підключення та налаштування ТВ-тюнера Access HD DCD-7304

Схема підключення

Підключення

 1. Під’єднайте кабель телемережі ВОЛЯ до роз’єма RF IN на зворотньому боці панелі ТВ-тюнера DCD7304 за допомогою IEC-конектора.
 2. Підключіть кабельний ТВ-тюнер до телевізора за допомогою кабелю типу RCA чи HDMI (входить у комплект): одним кінцем – до відповідних роз’ємів AV OUT або HDMI на зворотньому боці панелі ТВ-тюнера, а іншим – до роз’ємів RCA чи HDMI телевізора.
 3. Відкрийте кришку батарейного відсіку з зворотнього боку панелі пульта дистанційного керування і вставте 2 батарейки типу AAA, що входять до комплекту ТВ-тюнера DCD7304.
 4. Підключіть блок живлення (входить у комплект) до роз’єма DC IN на зворотньому боці панелі ТВ-тюнера DCD7304 та увімкніть його у розетку. Увімкніть телевізор. Ви побачите світловий індикатор на передній панелі ТВ-тюнера. На екрані телевізора з’явиться лого Воля і початкові налаштування ТВ-тюнера DCD7304.

Налаштування

Початкове налаштування:

 • Після першого вмикання, тюнер DCD7304 запропонує обрати мову меню, часовий пояс ▲, ▼, ◄ і ► формат екрану. Зробити це можливо за допомогою стрілок і на пульті дистанційного керування «ОК».
 • Для того щоб розпочати пошук каналів, які є у вашому телепакеті, оберіть функцію «Пошук» за допомогою стрілки на пульті дистанційного керування, далі натисніть «ОК».
 • Після виходу із меню пошуку телеканалів натисніть червону кнопку на пульті дистанційного керування. ТВ-тюнер розпочне автоматичний пошук каналів.
 • Після завершення пошуку каналів ТВ-тюнер вийде із меню і розпочне показ першого знайденого телеканалу. Якщо ви бажаєте перервати пошук каналів, натисніть кнопку «Exit» на пульті дистанційного керування.
 • Як надалі налаштовувати канали:

  Натисніть кнопку меню на пульті дистанційного керування для входу у головне меню. Натисніть ► для того щоб обрати меню Пошуку каналів. У вас буде 3 опції для пошуку каналів: Автоматичний, Ручний та Мережевий пошук.

  Увага! Можна обрати одну із трьох опцій для пошуку каналів. Рекомендована опція - «Мережевий»

  При переналаштуванні ТВ-тюнеру, необхідно обрати частоту та модуляцію вашого міста (обов'язково обирайте своє місто, інакше канали не налаштуються). Для зручності в таблиці наведені числові характеристики налаштувань для ручного пошуку каналів по всім містам.


  Інструкція з експлуатації

  Завантажити (pdf, 516 Kb)

  Багатомовна


  Інструкція користувача

  Завантажити (pdf, 682 Kb)

  Українська


  Дякуємо вам за відгук
  Ви можете оцінити статтю

  Техническая диагностика:

  Введите номер договора и пароль

  Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.