Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Фiнанси

Швидкість інтернету / кількість каналів у пакеті телепрограм зменшилася через заборгованість. Яку суму необхідно сплатити для повного відновлення послуги?

Якщо послуга була тимчасово обмежена за причиною заборгованості, Вам необхідно сплатити заборгованість + внести будь-який аванс.

Ми рекомендуємо оплатити вартість послуг на місяць вперед, щоб Ви змогли комфортно і безперервно користуватися послугами.

Надання послуги буде відновлено автоматично протягом 15 хвилин після зарахування оплати.

Звертаємо увагу, що в разі обмеження користування за причиною заборгованості, тарифікація замовленого пакету послуг продовжується до кінця місяця у повному обсязі.

Швидко поповнити рахунок можна за допомогою

1. Платіжних систем

  • Через портал абонента "Мій кабінет"


Також Ви можете скористатися мобільною версією Порталу абонента MY Volia

На головній сторінці або в розділі "Мій рахунок" натисніть кнопку Поповнити рахунок та оберіть найбільш зручну для Вас систему оплати

 

  • Безпосередньо через сайти платіжних систем ( з можливим нарахуванням комісії )

2. Платіжних терміналів

З детальною інформацією про умови оплати у платіжних терміналах можна ознайомитись у розділі «Мій рахунок» -  блок «Поповнити рахунок»


  • Ми рекомендуємо здійснювати оплату в мережі платіжних терміналів IBOX , City - Pay, EasySoft, Банк 24 Національний кредит, QIWI, 24nonStop, ПриватБанк, RegulPay, Alfa - Pay та ПАТ АБ « Укргазбанк».

3. Банківських установ та відділень Укрпошти

Будь ласка, слідкуйте за балансом на своєму особовому рахунку за допомогою Порталу абонента "Мій кабінет" в розділі «Мій рахунок».


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.