Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Інше

Нацрада виключила ряд російських телеканалів зі списку дозволених для трансляції в Україні

11 лютого, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення виключити зі списку адаптованих до вимог законодавства України ряд телеканалів виробництва Російської Федерації. Згідно з цим рішенням всі українські провайдери зобов'язані привести свої пакети у відповідність до вимог законодавства не пізніше 11 березня 2016 року.

Серед каналів, які не відповідають законодавству України, є й ті, які представлено в пакетах телепрограм компанії ВОЛЯ: «Моя Планета», «Время: далекое и близкое», «Наука 2.0», «Парк развлечений», «Телекафе», «Совершенно секретно», «Настоящее Страшное Телевидение» (НСТВ), «Шансон ТВ», «Сарафан», «Автоплюс» і «Боец».

При цьому, за результатами аналітичної системи ВОЛІ жоден із цих каналів не входить в ТОП-20 найпопулярніших.

Як законослухняна компанія, ми виконаємо рішення Нацради і постараємося забезпечити оперативну заміну виключених каналів.

Нагадуємо, що останнім часом ВОЛЯ запустила чимало нових цікавих телеканалів. Так, в пакетах ВОЛІ можна дивитися Bollywood HD, присвячений індійському кіно, канал сімейства Discovery для чоловічої аудиторії DTX, FILMUADrama з українськими серіалами, Museum HD для любителів образотворчого мистецтва. А 1 лютого ВОЛЯ доповнила сімейство «ВОЛЯ CINE+» першим українським телеканалом у форматі HD для дітей − «ВОЛЯ CINE+ KIDS», який буквально зі старту посів друге за популярністю місце в цьому сімействі.

Більш детальну інформацію про зміни на вашу пакету можна побачити на порталі абонента у розділі «Мої послуги». Натисніть на кнопку «Збільшити кількість каналів» і ви побачите повну інформацію про те, які канали входять в ваш пакет, а також зможете дізнатися наповнення каналами інших пакетів.


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.