Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Інше

Що відбувається в Україні з супутниковим сигналом?

З листопада в Україні розпочинається процес часткового кодування відкритого супутникового ТБ сигналу 4 найбільших медіагруп України («1 + 1 Media», «Медіа Група Україна», StarLightMedia, Inter Media Group). Повне кодування заплановане на січень 2020 року.

У відкритому доступі не будуть транслюватися найпопулярніші українські телеканали: 1+1, 2+2, ТЕТ, Бігуді, Уніан, ПЛЮСПЛЮС, ICTV, СТБ, Новий канал, М1, М2, ОЦЕ, ТРК Україна, НЛО ТВ, Індиго, Інтер, НТН, К1, Піксель, К2, Ентер-фільм, Мега, Zoom (усього 23 провідних телеканали).

Кодування супутникового сигналу вже давно введено на ринках європейських країн. В Україні - це необхідний крок на шляху впровадження індустріальної реформи щодо розвитку платного ТБ ринку, яка триває протягом декількох років.

Ініціаторами процесу є медіагрупи України, які вирішили перекрити доступ до піратського використання телевізійного продукту.

Що у зв'язку з кодуванням зміниться для абонентів ВОЛЯ?

Кодування телеканалів на супутнику жодним чином не вплине на абонентів ВОЛЯ, вони будуть продовжувати отримувати доступ до перерахованих вище телеканалів. Якщо ви побачите на телевізорі інформування, що буде відключення, то не лякайтеся, це загальне інформування з боку телеканалу. Вас воно не стосується.

Якщо ваші рідні або друзі користуються супутником, порекомендуйте їм вже зараз зробити вибір на користь цифрового телебачення і скористатися однією з наших вигідних пропозицій з підключення цифрового ТБ і Інтернету: Інтернет + Інтерактивне телебачення на рік - всього 99 грн / місяць.

Що це означає для телеглядача з супутниковою антеною?

Після кодування сигналу на супутнику телеглядачі з «тарілкою» не зможуть дивитися вказані вище телеканали у відкритому доступі, тобто безкоштовно.

Тому рекомендуємо їм підключити Інтерактивне ТБ від ВОЛЯ - це можливість дивитися на екрані телевізора сотні рейтингових цифрових каналів з усього світу, в тому числі і HD якості. Крім того, можна підключити тематичні додаткові пакети «Спорт», «Дитячий». Інтерактивне телебачення працює при наявності доступу в інтернет на швидкості не нижче 10 Мбіт/с від будь-якого інтернет-провайдера.

Завдяки такому ТБ ви зможете дивитися улюблені канали на будь-якому гаджеті в зручному місці та в зручний час. Ще одна важлива перевага - онлайн-кінотеатр Воля Cinema, в якому понад 30 тисяч фільмів.


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.