Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Інше

Як можна змінити пароль до порталу абонента "Мій кабінет"?

Для того щоб змінити пароль, вам необхідно зайти на портал абонента «Мій кабінет». В розділі «Мої контакти» натисніть «Змінити пароль до кабінету» і дотримуйтесь інструкцій.

Пароль повинен мати від 8 до 20 символів, містити цифри, великі та малі букви латинського алфавіту, а також спецсимволи (один або більше з !@#$%+^&*()_.).

Блок зміни пароля

Зверніть увагу! Для абонентів м. Дніпро використовується PPPoE тип підключення до Інтернету. При зміні пароля до порталу абонента у вас автоматично зміниться пароль для з'єднання з Інтернетом.

Як змінити пароль в налаштуваннях Інтернет з'єднання ви можете подивитися тут: https://my.volia.com/kiev/uk/faq/article/parol-pppoe-dlya-pidklyuchennya-do-internetu.

Важливо! Пароль до порталу абонента є інформацією з обмеженим доступом. При відновлення або зміні пароля, не передавайте інформацію про нього третім особам. При дотриманні простих правил безпеки зберігання інформації з обмеженим доступом, вона не стане надбанням третіх осіб. Підприємство вживає всіх необхідних заходів у межах своєї компетенції для того, щоб ваш пароль до порталу абонента не було розголошено третім особам, які не мають стосунку до надання телекомунікаційних послуг Абоненту.


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.