Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Інше

Нові функції на порталі!

Портал абонента постійно змінюється, адже ми прислуховуємось до ваших порад і намагаємось створити ідеальну платформу для легкого та зручного користування.

За останні півроку були внесені наступні покращення:

 • Інформація про технічні роботи по вашому будинку – ця функція дозволить вам бачити на головній сторінці порталу нотифікацію про технічні роботи які проводяться по вашому будинку і можуть впливати на якість послуг. Також ви можете замовити смс інформування про закінчення робіт.

  Зображення нотифікації
 • Форма підтвердження замовлення послуг – замовивши послугу онлайн, ви зможете швидко отримати консультацію, зекономити час і пришвидшити підключення.

  Зображення форми замовлення
 • Телепрограма – в «один клік» з головної сторінки Порталу ви зможете переглянути телепрограму та подивитись улюблені телепередачі.

  Зображення кнопки переходу
 • Розширений вибір платіжних систем – додано нову платіжну систему tachcard, тепер ви можете обрати зручний для вас спосіб оплати серед 4 найбільш популярних платіжних систем.

  Зображення форми оплати
 • Оновлений розділ «Підтримка» – зручна навігація по розділам, швидкий пошук по ключовим словам, нова форма оцінки статей де ви можете залишити коментарі та 46 нових публікацій на популярні питання.

  Зображення форми пошуку

Портал абонента «Мій кабінет» продовжує розвиватись і надалі!


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.