Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Інше

Нові можливості на Порталі абонента «Мій кабінет»

Можливість переглянути ваші скарги в розділі «Мої заявки». Кожна скарга містить інформацію: стан обробки компанією, дату реєстрації, тип запиту та інформацію про те, на що ви скаржитеся.

Зображення сторінки заявок

Можливість авторизації в кабінет не тільки під номером договору, але і під особистим Email, якщо він внесений і підтверджений за договором. Тепер ви можете вибрати який спосіб вам зручніше. Новий дизайн сторінки входу на портал адаптивний під будь-які цифрові пристрої.

Зображення форми входу

Можливість пройти технічну діагностику послуг онлайн. Завдяки якій, ви можете отримати покрокові інструкції для самостійної перевірки або налаштування послуг.

Зображення вікна діагностики

Можливість знайти потрібну інформацію за допомогою функції швидкого Пошуку. У результатах пошуку можна побачити всі статті, які стосуються запиту, в якому розділі вони знаходяться і швидко перейти в потрібну статтю просто натиснувши на її назву.

Зображення пошукової видачі

Можливість замовлення додаткової послуги «Фіксований IP» у розділі «Моі послуги» в «Доступно до підключення».

Зображення послуги до замовлення

У мобільному додатку My Volia в розділі «Мої послуги» тепер можна побачити не тільки який пакет у вас підключений і його вартість, але і яка діє акція, а також перелік каналів у цьому пакеті.

Зображення інформації про підключене пакеті

З додатку My Volia для Android, можна миттєво перейти у додаток Volia TV, якщо він встановлених на телефоні або в Play Market для його замовлення. Для цього достатньо просто настиснути на назву в меню.

Зображення кнопки переходу в Volia TV

У Програмі лояльності «Мої бонуси» два нових типи бонусів:

Бонуси за своєчасну оплату - нараховуються за своєчасну оплату рахунку. Кількість бонусів залежить від вартості послуг, яку ви платите. Наприклад, якщо сума абонентської плати від 100 до 200 грн / міс і сальдо на 1е число не менше цієї суми, то ви отримаєте 10 бонусів. Якщо від 200 до 300 грн / міс - 20 бонусів і т.д.

Бонуси за термін дії договору - нараховуються один раз на рік, в дату реєстрації договору. Кількість бонусів розраховується за формулою = кількість років х 10. Наприклад, ви з компанією 5 років, тому отримаєте 50 бонусів, 6 років - 60 бонусів і т.д.

Зображення блоку з бонусами

Раніше ці бонуси були об'єднані в один тип, зі складною логікою розрахунку. Їх розподіл допоможе вам краще розуміти за що і коли ви отримуєте бонуси.


Можливість замовити антивірус Dr.Web за бонуси, терміном на 30 днів. Після закінчення бонусного періоду послуга буде автоматично переведена на тарифікацію за гривні.

Зображення вікна замовлення антивіруса за бонуси

До переліку доступних послуг за бонуси, додалася можливість замовити додаткові пакети та послуги: MTV (Київ), Футбол HD, Воля Cinema на 3/7 днів, Гіпершвидкість, Воля ТV на 1 і 2 пристрої.

Зображення доступних до підключення пакетів

Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.