Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Iнтернет

Можливі труднощі при установці антивіруса «Zillya!»

Системі Windows потрібен драйвер з цифровим підписом

При появі оповіщення "Системі Windows потрібен драйвер з цифровим підписом" на ОС Windows 7 слід знати, що дану ситуацію вже вивчили фахівці Відділу розробки програмних рішень і вдало її виправили.

Незручність викликана тим, що в деяких версіях операційної системи Windows 7 не вистачає певних компонентів безпеки для перевірки та подальшої коректної роботи драйверів, що встановлюються. На етапі відображення такого повідомлення необхідно натиснути кнопку "ОК" або "Закрити". Після чого встановлення «Zillya!» продовжиться.

Після завершення встановлення програмного рішення на ПК «Zillya!» самостійно встановить всі необхідні системні файли. Тим самим, «Zillya!» відновить коректну роботу компонентів програми автоматично, без участі користувача.

Чи можливе встановлення «Zillya!» разом з іншими антивірусами

Використовувати «Zillya!» з іншими антивірусами не рекомендується!

Це не рекомендується з багатьох причин, які обмежують можливість одночасного використання декількох антивірусів на одному комп'ютері. Під час роботи антивірусні програми звертаються до одних і тих самих системних файлів, що може викликати конфлікти та збої.

Деякі антивіруси проводять сканування в режимі реального часу. Що вимагає істотного використання системних ресурсів. Як наслідок, значне зниження швидкодії комп'ютера.

У разі виявлення загрози в режимі реального часу, модулі сканування файлів одночасно звертатимуться до інфікованих файлів. Це призведе до збою в роботі вже самої операційної системи.

Отже, якщо використовувати більш двох антивірусних програмних рішень одночасно на одному ПК, можна нашкодити операційній системі більше, аніж принести користі. Саме тому, не рекомендується використовувати інші антивірусні продукти, якщо ви вже користуєтеся «Zillya!».


Щоб уникнути конфліктів в системі, слід деінсталювати всі антивірусні програми на ПК. А після цього знову встановити тільки один антивірус.

Для коректного видалення антивірусних продуктів в більшості випадків достатньо стандартної функції деінсталяції Windows ( «Пуск» -> «Панель управління» -> «Установка та видалення програм»).

Установка та видалення програм

Коли звичайне видалення програми неможливе або воно не проходить з деяких причин, завантажте для цього спеціалізовану утиліту з видалення відповідного антивірусу.

Джерело: http://support.zillya.ua


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.