Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Iнтернет

Як активувати (або відновити втрачену) ліцензію антивірусу «Zillya!» після перевстановлення ОС або зміни ПК

Розблокування:

Якщо використовується ліцензія для «Zillya!» (яка містить 20 символів), після перевстановлення операційної системи або зміни ПК необхідно "відкріпити" цю ліцензію від попередньої операційної системи.

Для "розблокування" ліцензії слід повідомити її код (ID), який надходив на ваш email (кодом ліцензії є активаційний код) при замовленні, електронною поштою support@zillya.com. Фахівці технічної підтримки оперативно відновлять ліцензію для її використання на новій ОС або на новому ПК.

"Розблокувати" ліцензію від попередньої ОС необхідно в тому випадку, якщо у вас ліцензія більше, ніж на 1 ПК від продуктів версії 3.0 (Zillya! Internet Security 3.0, Zillya! Total Security 3.0). Інформацію про версію продукту можна подивитися у вкладці "Про програму".

Про программу

Відновлення:

Для відновлення ліцензії на електронну пошту support@zillya.com необхідно повідомити ПІБ власника ліцензії (які було зазначено в процесі її активації) та електронну адресу (за якою вона була зареєстрована). Персональна Ліцензія буде відправлена на електронну пошту протягом 24 годин.

Фахівці технічної підтримки оперативно відновлять її для подальшого використання на комп'ютері.

Ви також можете подивитися код ліцензії на порталі абонента «Мій кабінет» в розділі «Мої послуги», натиснувши на символ Зображення іконки з буквою «i» поруч з назвою замовленої послуги.

Блок послуг Вікно інструкції з кодом активації Як провести установку і активацію «Zillya!»?

Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.