Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Телебачення

Хороші новини для користувачі мультиекранної платформи Воля TV!

Ви першими в Україні можете обирати тематичні пакети без зайвих каналів

Багатьом знайома ситуація — оформлюєш підписку на пакет платного телебачення, а з сотень каналів, як правило, дивишся лише кілька десятків. Та й смаки споживачів відрізняються навіть у межах однієї родини і їх неможливо задовольнити стандартним підходом у пакетування.

Тому, наша Компанія, першою на ринку інтерактивного телебачення і VOD продуктів в Україні, надає своїм абонентам можливість вибирати контент, виходячи із власних уподобань, за допомогою 6 тематичних тарифних пакетів на всі смаки:

  • Volia Movies. Один з найбільших онлайн-кінотеатрів, який налічує декілька тисяч фільмів від світових кіностудій, таких як Marvel, Universal, FOX, ABC, Paramount, а також канали з топовими фільмами і серіалами.
  • Volia Sport. Воля, як офіційний транслятор матчів УЄФА, зібрала в цьому пакеті матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи, архіви спортивних змагань і кращі спортивні канали c трансляціями NBA і NHL, боїв UFC і MMA, найшвидших гонок Formula 1, турнірів Grand Slam, зимових і екстремальних видів спорту.
  • Volia Kids. Один з найбільших каталогів преміального дитячого контенту по SVOD типу, що містить зокрема великі бібліотеки Disney, Pixar, DreamWorks та унікальна на ринку України онлайн-бібліотека від телеканалу Disney. А також популярні канали для сімейного перегляду — Nickelodeon, Cartoon Network, Da Vinci Learning, Duck TV та інші
  • Volia World. Добірка пізнавальних каналів NatGeo, Animal Planet, які дадуть можливість більше дізнатися про нашу планету, інші країни, новинки науки і техніки, а також хіт пакета — онлайн-бібліотека Discovery.
  • Volia Live TV. Міжнародні та національні телеканали. Оперативні новини і улюблені телепередачі на рейтингових каналах: 1+1, СТБ, ТРК Україна, CNN, CNBC, DW, France 24 та інші.
  • Volia Premium. Всі перераховані вище онлайн-бібліотеки і канали в одному пакеті.

Пакети містять найкращий рейтинговий ліцензійний контент від світових студій з онлайн-бібліотеками, який можна дивитися без реклами, в HD якості та на різних пристроях: смартфонах і планшетах з ОС Android і IOS, на Smart-телевізорах з ОС Tizen і Android, на комп'ютерах і ноутбуках та звичайних телевізорах за допомогою Android приставок.

Підключайте пакети на порталі абонента «Мій кабінет» my.volia.com


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.