Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Інше

Поведінка в спільноті club.volia.com

Проявляйте повагу до інших користувачів спільноти, запобігаючи розміщенню повідомлень, які мають залякуючий, загрозливий або образливий характер. Зокрема, заборонені такі види поведінки, як тролінг, підбурювання до скандалів, значний відступ від первісної теми бесіди, надмірне вживання цитат, застосування шкідливих програм, видача себе за іншу людину.

Для збереження дружньої атмосфери в спільноті club.volia.com не допускається використання лайливих висловів та ненормативної лексики. Під цю заборону також підпадають спроби обійти автоматичні фільтри і використати завуальовані нецензурні вирази.

Просимо Вас:

  • у випадку виявлення троля не «годувати» його, не піддаючись на провокації.
  • не використовуйте спільноту для того, щоб "показувати пальцем" на нечесних гравців та соромити їх, а також для проведення самовільних кампаній по вигнанню членів спільноти.

Краще повідомити про подібні випадки за допомогою повідомлення адміністратору спільноти чи використання посилання «Повідомити про наявність неприпустимого вмісту», яке розташоване в лівій нижній частині будь-якого повідомлення форуму.


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.