Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет
Головна > Підтримка > Інше

Розміщення постів в спільноті club.volia.com

Здійснення певних дій користувачем означає його згоду з умовами та правилами, що існують в спільноті, а саме:

  • створення профілю користувачем;
  • розміщення контенту (включаючи, але не обмежуючись розміщенням тексту і фотографій, графіків, відео та/або аудіо файлів).

club.volia.com залишає за собою право, на власний розсуд, вносити зміни до Правил у будь-який час без попереднього повідомлення. Ваше подальше використання спільноти після будь-яких змін і поправок означає Вашу згоду з новими умовами користування. Користувач повинен регулярно перевіряти Правила на предмет наявності будь-яких змін.

Ви повинні надати про себе точну, актуальну та повну інформацію при реєстрації. Ви несете повну відповідальність за будь-яке використання вашого облікового запису і за будь-які дії, які можуть відбутися, при використанні облікового запису.

Розміщуючи повідомлення в спільноті, Ви гарантуєте та погоджуєтесь, що:

  • Вам 16 років або більше (у випадку, якщо користувач віком від 16 до 18 років, то він отримав згоду батьків щодо використання спільноти);
  • залишені Вами незмістовні пости можуть бути повністю або частково видалені через: (I) порушення законодавства або заохочення інших до скоєння протиправного діяння; (II) наклеп або образа учасників Спільноти; (III) порушення авторського права, моральних норм, права на приватне життя, використання торгівельної марки чи іншого права власності будь-якої третьої особи без дозволу на це таких третіх осіб; (IV) зловживання конфіденційною інформацією третіх осіб; (V) те, що містять програмні віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для впливу на функціональність будь-якого комп'ютерного програмного або апаратного забезпечення, або телекомунікаційного обладнання; (VI) рекламування та безоплатне просування будь-яких товарів або послуг;
  • відносно зображень та/або аудіо контенту: (I) зображення будь-якої фізичної особи має розміщуватись лише з її згоди (або, у разі зображення людини у віці до 18 років, батько/опікун такої особи дав згоду на розміщення зображення в спільноті); (II) вміст зображення не був змінений або змінений таким чином, щоб не спотворювати будь-яку фізичну особу або річ, зображену на малюнку; (III) зображення не може містити особистої інформації, такої як ім'я, номер телефону або адресу електронної пошти; (IV) ви не будете видавати себе за іншу фізичну або юридичну особу.

Сlub.volia.com залишає за собою право видалити без попередження будь-яку інформацію, яка: (А) може мати згубні наслідки для користувачів; (Б) порушує Правила і авторські права.

Розміщуючи контент на club.volia.com, Ви надаєте дозвіл на його використання та поширення (цілком або частково) у засобах масової інформації (будь то відомих зараз або розроблених в майбутньому).

Сlub.volia.com не несе відповідальності за: (а) використання будь-якого розміщеного контенту користувачами в спільноті; (б) поведінку будь-якого користувача спільноти. Ви погоджуєтесь і не маєте претензій до спільноти і її представників, які можуть виникнути у зв'язку з: (А) розміщенням будь-якої інформації за допомогою вашого аккаунта; (Б) використанням спільноти club.volia.com; (В) будь-яким порушенням цих Правил / або будь-яких принципів / або будь-якого закону / або прав третіх осіб.

Сlub.volia.com може знищити аккаунт і / або видалити будь-який контент, який Ви розмістили в спільноті та / або заборонити вам доступ до спільноти з будь-якої причини, на свій розсуд, з або без попереднього попередження.


Дякуємо вам за відгук
Ви можете оцінити статтю

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.