Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет

Правила використання матеріалів, опублікованих на інтернет-ресурсах my.volia.com, club.volia.com та у додатку My Volia

Правила використання матеріалів поширюються на всі ресурси, які входять до власності ТОВ «ТЕЛЕСВІТ» ( Адреса. 02094, м.Київ, вул. Магнітогорська, будинок 1, 3 ПОВЕРХ. Керівник -- Дмитриченко Михайло Віталійович, а саме: інтернет-сайт my.volia.com, додаток My Volia та онлайн спільнота «ВОЛЯ Клуб» (club.volia.com).

Усі майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на інтернет-ресурсах my.volia.com, додатку My Volia та онлайн спільноті «ВОЛЯ Клуб» ( club.volia.com) належать ТОВ "ТЕЛЕСВІТ", та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, авторські колонки, новини, блоги тощо.

Користувачам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайтах ТОВ «ТЕЛЕСВІТ», за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу або іншим чітким проявом джерела інформації (плашки, логотипу або повної назви сайту), який видно у першому екрані пристрою (в тому числі смартфону, планшету тощо).

У разі порушення будь-якого з вищевказаних правил окремо або в будь-якій їх комбінації ТОВ «ТЕЛЕСВІТ» залишає за собою право на захист своїх прав і законних інтересів будь-якими законними способами, в тому числі в судовому порядку.


Постачальник послуг хостингу є ТОВ «Телесвіт»

02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, 1, БЦ «FIM-Center» 
телефони: (044) 364 94 44; факс (044) 364 94 46 
email: info@volia.com

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.