Виберіть або введіть своє місто

Медиа-провайдер Воля

Мій кабінет

Воля Power Time

150 каналів

200 Мбіт/с

259.0 грн/міс

Отримайте найкращі ТВ канали, максимальну швидкість Інтернет та доступ до інтерактивних послуг в одному пакеті!

Воля Turbo 200

200 Мбіт/с

159.0 грн/міс

Приготуйся до шаленої швидкості Інтернету! Поринь у світ нових можливостей та незабутніх вражень на швидкості до 200 Мбіт/с разом з «Воля...

Інтернет 100

100 Мбіт/с

130.0 грн/міс

Оберіть пакет Інтернет 100 та відчуйте всі переваги користування Інтернетом на потужних швидкостях. Останні он-лайн ігри одночасно на...

Оптимальний HD

151 каналів

165.0 грн/міс

Перший пакет цифрового телебачення для сімейного перегляду, в який входять кращі українські та світові канали, а також найпопулярніші...

Оптимальний

144 каналів

145.0 грн/міс

Вдале поєднання найбільш популярних українських, російських і зарубіжних каналів для сучасних українських сімей. Включає в себе канали...

Головна > Підтримка > Телебачення

1 лютого Воля змінює умови надання послуг

Ми постійно розвиваємо наші сервіси, запускаємо нові українські та світові телеканали, розширюємо якісний легальний контент, у тому числі на каналах групи ВОЛЯ Cine+, інвестуємо в інновації, відкриваємо нові центри сучасних технологій по всій Україні й удосконалюємо систему обслуговування. Ми змінюємося, щоб надати вам ще більше можливостей і підтримувати високу якість послуг й обслуговування.

Упродовж 2016 року наші пакети поповнили популярні світові і українські телеканали – АМС, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport HD, Museum HD, Терра, Епоха, Наука, Мilady Television,  Настоящее время, FOX Life HD, дитячий телеканал ВОЛЯ CINE+ Kids.  У грудні на каналі CINE+ Kids  розпочався показ  унікального мультсеріалу  «Моя країна – Україна». І надалі наші глядачі дивитимуться всі рейтингові українські канали.

Як провайдер №1 в HD-сегменті ми пропонуємо вам більше 30 каналів у форматі високої чіткості та надаємо в користування обладнання з підтримкою HD-телебачення.

Наша компанія єдина в Україні розвиває Інтернет-технологію EuroDOCSIS, яка є світовим стандартом.  Це дає можливість збільшувати швидкість доступу до мережі до 200 Мбіт/с  та комфортно користуватися високошвидкісним Інтернетом.

Ми активно розвиваємо інтерактивні сервіси такі, як інтерактивне телебачення, що дозволяє зупинити в прямому ефірі цікаву програму й додивитися її у будь-який час, перейти до початку улюбленого серіалу чи шоу, користуватися ТВ-архівом за 7 днів, завжди мати під рукою електронну програму передач, а також встановлювати нагадування на майбутні події. Також доступний онлайн-кінотеатр з понад 20 тисячами фільмів, мультфільмів та серіалів з усього світу, перегляд YouTube на екрані телевізору, відтворення власних медіа файлів з USB-носія.

У грудні було впроваджено програму лояльності «Мої бонуси». З нею абоненти можуть заощаджувати кошти, витрачаючи накопичені бонуси на нові пакети та послуги, користуватися спеціальними пропозиціями. Чим довше абонент з компанією, тим більше бонусів він отримує!

Ми запустили  новий продукт ─ мобільний додаток «ВОЛЯ TV», який дозволяє глядачеві  дивитися ТВ-канали, фільми і шоу на мобільних пристроях у будь-який час в зручному місці.  Користувачам «ВОЛЯ ТV» доступні функції: керування переглядом, ТВ-архів за 7 днів, запуск поточної передачі спочатку, нагадування про улюблений серіал, створення списку улюблених каналів, батьківський контроль, а також онлайн-бібліотека фільмів з преміальним контентом.

Ми стаємо ближче до наших абонентів по всій Україні. Упродовж року почали роботу нові Центри сучасних технологій у Києві, Харкові, Львові та Херсоні. Ми відкрили власний call-центр у Хмельницькому, який відповідає світовим стандартам і обслуговує користувачів з усієї країни.

Швидко і якісно вирішувати будь-які питання, пов'язані з послугами компанії, допомагають наші канали онлайн-самообслуговування ─ Портал абонента «Мій кабінет» і спільнота користувачів «ВОЛЯ клуб». Портал самообслуговування «Мій кабінет» визнано кращим міжнародним проектом на Міжнародній конференції з клієнтського досвіду в Будапешті. Онлайн-спільнота ВОЛЯ Клуб  отримала нагороду у конкурсі  DzWINNER в номінації «Проект року».

Нам довіряють мільйони українців. Другий рік поспіль ВОЛЯ отримує нагороду престижного міжнародного конкурсу «Вибір року» у номінації «Кращий провайдер цифрових розваг». 

Ми продовжуємо розвивати наші послуги, незважаючи на складну економічну ситуацію в Україні. Порівняно з січнем 2016 року  тарифи на тепло підвищилися на 18%, електроенергію ─ на 24%, курс  долара по відношенню до гривні зріс на 13 %─ а значна частина наших витрат ─ валютна складова. Рівень інфляції становить 11,4 % (за 11 місяців 2016 року) . У нас з’явилися нові договірні відносини з українськими медіагрупами. Ми хочемо, щоб ви і надалі дивилися всі популярні українські телеканали. На жаль, зважаючи на  економічні складові, ми змушені з 1 лютого 2017 року підвищити розмір абонентної плати за телекомунікаційні послуги  в середньому до 6%. Підвищення торкнеться частини пакетів ТБ, Інтернет, ТБ+Інтернет та додаткових пакетів ─ «Спорт» і «Футбол HD». Ознайомитися  детально зі  змінами можна  у розділі «Прейскуранти» на сайті volia.com*, обравши Ваше місто, та у спільноті «ВОЛЯ Клуб». Ці зміни допоможуть нам упродовж  року поліпшувати наші продукти.

*ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», надає послуги під торговим знаком «ВОЛЯ».


Чи допомогла Вам ця стаття? Так Ні

Техническая диагностика:

Введите номер договора и пароль

Для того что бы провести техническую диагностику вы должны быть в системе, что бы мы могли найти проблему.