- стандарт вбудованого тв-тюнера - DVB-C;
- підтримка формату MPEG-4;
- підтримка формату HD.
Використовуючи САМ-модуль ви отримуєте:
- управління одним пультом дистанційного керування від телевізора;
- відсутність зовнішнього тв-тюнера поруч з телевізором;
- відсутність додаткових дротів, які з'єднують зовнішній тв-тюнер і телевізор;
- підтримку телебачення високої чіткості – HDTV (більшість сучасних телевізорів з вбудованим цифровим тв-тюнером підтримують формат Full HD або HD Ready).
Встановлення САМ-модуля
Перед встановленням САМ-модуля необхідно уважно ознайомитись з інструкцією по експлуатації телевізора та:
- Вимкнути живлення телевізора;
Зміна послідовності встановлення може пошкодити роз'єм телевізора!
Якщо САМ-модуль і смарт-карта встановлені коректно, на екрані телевізора з'явиться повідомлення на зразок: «Виявлено модуль СІ». Активація смарт-карти триватиме від декількох сек. до 30 хвилин.
Після встановлення САМ-модулю з картою доступу в телевізор та проведення автоматичного налаштування, непотрібні (тестові, дублюючі) канали можна видалити через меню вашого телевізора (за допомогою керівництва користувача до нього). Або скласти списки обраних каналів, в залежності від властивостей телевізора. Такі списки дозволять легше видалили/повернути канал, ніж налаштовувати та зберігати все знову.
У випадку, якщо САМ-модуль придбаний поза компанією ВОЛЯ (наприклад, у іншого користувача), необхідно пересвідчитись, що його технічні характеристики відповідають стандартам ВОЛЯ. Коректна робота системи умовного доступу з САМ-модулями інших постачальників без логотипу «ВОЛЯ», що були придбанні поза межами компанії, не гарантується. Оскільки вони можуть не підтримувати даний формат тв-мовлення, не тестувались в мережі ВОЛЯ та можуть бути не сумісні з Conax.
Тому, слід повідомити в підтримку абонентів CHIP ID САМ-модулю (11 цифр, вказаних на штрих коді) та номер карти доступу ВОЛЯ, яка зареєстрована по договору
Будь-яким зручним способом:
- центри продажу та обслуговування
- call центру компанії;
- до електронної пошти abonents@volia.com.
Чи можна записати контент через САМ-модуль, або ж існує якийсь захист від запису?
Увага! Забезпечення захисту від піратства є вимогою законодавства всіх країн світу і чітко прописано в контрактах з правовласниками. Тому, для забезпечення належного захисту контенту від піратства та несанкціонованого доступу, використовується система кодування Conax. Виробники CAM-модулів, які поставляються ВОЛЯ, а також карток умовного доступу - безпосередньо працють з CONAX для забезпечення коректної взаємодії.
Раніше була партія модулів без CI+ , на них можливий запис. Сьогодні використовується більш прогресивна версія САМ-модуля - це модулі Conax CAM з інтерфейсом CI+ і додатковим рівнем безпеки у вигляді Chipset Pairing ( Secure Plus CAM ).
Copy-protection встановлюється на рівні виробника модулів умовного доступу, який працює безпосередньо з компанією Conax, що забезпечує кодування і умовний доступ до програм. Тобто запис закритий за замовчуванням згідно стандарту CI+.
Відповідно, всі сторони процесу: виробники обладнання, самі телеканали, працюють згідно європейських вимог щодо захисту авторських прав і забезпечують необхідний захист від копіювання кодованого контенту.